Chwasty tygodnia Drukuj Email
piątek, 24 kwietnia 2009 02:00

"Straż Miejska w Szczecinie wzywa do swej siedziby przy ul. Kaszubskiej 30 kierowców, którzy przekroczyli prędkość lub zadybowano im koła. Znalezienie siedziby jest trudne, bo nie ma szyldu na budynku. A wejścia są dwa i trzeba po piętrach biegać, by znaleźć tych, którzy mają pilnować porządku. Najciemniej jest pod latarnią, ale może ktoś szyld powiesi."

Źródło: "Kurier Szczeciński" z dn. 24.04.2009

Komentarz Straży Miejskiej:

Pan redaktor wprowadza w błąd czytelników, bo:

1. Kierowcy, którzy przekroczyli prędkość i zostali zarejestrowani przez fotoradar, wzywani są w celu złożenia wyjaśnień do Referatu Wykroczeń Drogowych Straży Miejskiej przy ul. Felczaka 9.

2. Kierowcy, którym założyli blokadę na koło nie są wzywani do osobistego stawienia się w siedzibie SM, ani na ulicę Kaszubską, ani na Felczaka. Kartka informacyjna, pozostawiona za wycieraczką pojazdu zawiera jasną instrukcję postępowania w w/w przypadku. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu 986 i czekać 15-20 minut przy zablokowanym pojeździe na przyjazd strażnika miejskiego, który zdejmie blokadę z koła samochodu.

3. Siedziba O/ Śródmieście przy ul. Kaszubskiej 30 oznakowana jest - mimo braku szyldu - w czytelny sposób, naprawdę sztuką jest tam zabłądzić. Chyba, że się bardzo chce... A szyld powiesimy, dla pewności i aby więcej nie bładzić.

 

Wyszukiwarka

BIP SM

Biuletyn Informacji Publicznej Straży Miejskiej Szczecin

Numery alarmowe służb miejskich i instytucji

112 - numer alarmowy UE
19656 - straż miejska
984 - pogotowie rzeczne
985 - ratownictwo górskie
986 - straż miejska
991 - pogotowie elektrowni
992 - pogotowie gazowni
993 - pogotowie ciepłowni
994 - pogotowie wodociągów
997 - policja
998 - straż pożarna
999 - pogotowie ratunkowe

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

2008 - 2012 © Straż Miejska Szczecin