Strona główna

AKTUALNOŚCIAKTUALNOŚCI

Nowszy model
2008-07-25
Nowy słup na fotoradar pojawił się na ul. Gdańskiej. "Nowy" budzi duże zainteresowanie ze wzgledu na nowoczesny wygląd. Słup, który stał do tej pory, nie odchodzi do lamusa. Będzie prawdopodobnie umieszczony przy ul. Chopina.
Weekendowy rekordzista
2008-07-14
O tym, że fotoradar Straży Miejskiej nie ma weekendu przekonali się niedzielni kierowcy. Właśnie w niedzielę wykonywany był pomiar prędkości na Szosie Stargardzkiej przy ul. Balińskiego w kierunku Szczecina. Przypominamy, iż w tym miejscu obowiazuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Radar pracował 1,5 godziny i rejestrował wykroczenia powyżej 80 km/h.
Psi postrach
2008-07-11
Od kilku dni mieszkańców ulicy Puckiej i Wejherowskiej terroryzował ogromny owczarek kaukaski. Pies błąkał się po pobliskich terenach zielonych budząc grozę.
Miś Ratownik
2008-07-07
1000 misiów-ratowników od Telewizji Polskiej trafiło w ręce lekarzy, policjantów, strażaków i strażników miejskich. To maskotki, które dzieciom po wypadkach pomagają przetrwać trudne chwile. Maskotki odebrał komendant Straży Miejskiej Szczecin, pan Leon Gajewski.
Bezpieczny Deptak
2008-07-07
21 mandatów karnych - to efekt wspólnych działań Straży Miejskiej, Policji i Żandarmerii. W ten weekend Deptak Bogusława był jednym z bezpieczniejszych miejsc w mieście. Dodatkowe patrole mają poprawić bezpieczeństwo, wyeliminować pijackie burdy i akty wandalizmu.
Uwaga blokada!
2008-06-23
Kilkadziesiąt blokad na koła to efekt wzmożonych działań Strażników Miejskich. W tym tygodniu pod szczególną uwagą są rejony alei Niepodległości i Wyzwolenia.
Serdecznie witamy na naszym serwisie!
2008-06-18
Z dniem dzisiejszym uruchomiliśmy serwis WWW, gdzie będziemy aktualizować na bieżąco wszelkie informacje dotyczące Straży Miejskiej Szczecin.