Strona główna

AKTUALNOŚCIAKTUALNOŚCI

Pijany kierowca - korekta 2.jpg
Strażnicy miejscy ujęli kierującego na "podwójnym gazie"
2024-06-03
Za prowadzenie pojazdu po alkoholu kierowcy mogą trafić za kratki oraz stracić samochody, ale nawet takie konsekwencje nie zniechęcają wielu z nich do wsiadania za kółko „pod wpływem”.
ręce struszki.jpg
Szczęśliwy finał poszukiwań ! Starsza Pani odnaleziona
2024-05-29
W dniu wczorajszym wszystkie służby otrzymały powiadomienie o poszukiwaniu starszej pani, Leokadii M. która wyszła z domu przy ulicy Gwarnej około godziny 13 i los jej pozostał nieznany. Mimo szeroko propagowanej akcji poszukiwawczej, między innymi przez media społecznościowe, nie udało się trafić na żaden ślad co do miejsca przebywania pani Leokadii.
Uratowany pies 1.JPG
Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka
2024-05-22
Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt. Przy upałach we wnętrzu pojazdu robi się swego rodzaju szklarnia, w której temperatura jest znacznie wyższa od tej na zewnątrz.
spalanie odpadów- nad Odrą.jpg
Z notatnika strażnika miejskiego...
2024-05-10
Ostatni weekend obfitował w zabezpieczenia przez strażników miejskich wielu ważnych imprez i uroczystości w naszym mieście. Minęło już kilka dni od tego czasu, ale czasem warto sięgnąć i poczytać notatnik strażnika...
Majówkowe grillowanie.jpg
Majówkowe Vademecum-Straż Miejska przypomina
2024-04-30
Pierwsza odsłona wielkiego narodowego grillowania już za chwilę, nadchodzi bowiem długi, majowy weekend . To świetna okazja do organizowania pikników w plenerze, biesiadowania przy ognisku i grillu.
strażnik.jpg
Zostań strażnikiem miejskim ! Nabór trwa !
2024-04-16
Lubisz ład i porządek w swoim otoczeniu ? Cenisz czyste miasto? Chciałbyś zmienić nawyki niektórych kierowców? Zatrudnij się w szczecińskiej Straży Miejskiej!
JSSO_plakat.jpg
Segreguj z głową !
2024-04-02
Przedstawiamy kilka ważnych informacji o segregowaniu odpadów. Jakie odpady mogą podlegać selektywnej zbiórce, do jakich pojemników powinny trafić.
wielkanoc 2024- życzenia.jpg
Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
2024-03-28
Radosnego, wiosennego nastroju, miłych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
Sniadanie Wielkanoc 2024.jpg
Śniadanie Wielkanocne dla ubogich i bezdomnych
2024-03-27
Strażnicy Miejscy z Referatu Profilaktyki SM tradycyjnie włączyli się w przygotowanie paczek, obsługę przy wydawaniu posiłkóworaz pomoc przy organizowaniu w Śniadania Wielkanocnego dla potrzebujących Szczecinian, które odbyło się w Technikum Ekonomicznym nr 1 przy ulicy Sowińskiego w Szczecinie.
strażnik.jpg
Zostań strażnikiem miejskim ! Nabór trwa !
2024-03-12
Lubisz ład i porządek w swoim otoczeniu ? Cenisz czyste miasto? Chciałbyś zmienić nawyki niektórych kierowców? Zatrudnij się w szczecińskiej Straży Miejskiej!