AKTUALNOŚCI

Uwaga ! Zagubione tablice rejestracyjne można odbierać w Straży MiejskiejUwaga ! Zagubione tablice rejestracyjne można odbierać w Straży Miejskiej

Po gwałtownej ulewie w naszym mieście, jaka miała miejsce w zeszłym tygodniu strażnicy miejscy odnaleźli kilkanaście tablic rejestracyjnych.

 Na skutek obfitych opadów deszczu i miejscowych podtopień samochodów z niektórych pojazdów „odpłynęły” tablice rejestracyjne. Te są odnajdywane w różnych częściach naszego miasta przez strażników miejskich podczas ich codziennego patrolowania miasta. Wszystkie odnalezione tablice zostały złożone w Komendzie Straży Miejskiej przy ul. Klonowica 1B.

Jeśli ktokolwiek odnajdzie na zdjęciu swoją tablicę ( są to pojedyncze sztuki) strażnicy proszą o kontakt z dyżurnym SM-DTM pod bezpłatnym numerem telefonu 986 oraz pod numerem 91 4427625 do godziny 14.00- dyżurny Oddziału Śródmieście.

Warto w celu uniknięcia ewentualnego użycia utraconych tablic ( innych, niż odnalezione przez strażników) powiadomić o tym fakcie Policję. W celu odbioru tablic na  Komendzie SM obowiązkowe będzie okazanie dowodu rejestracyjnego pojazdu.