Piszą o nas

Blokada za parkowanie na przystanku linii 812. Straż miejska zareagowałaBlokada za parkowanie na przystanku linii 812. Straż miejska zareagowała

Blokada na kole samochodu zaparkowanego tuż przy słupku przystanku i brak samochodów na drugim przystanku. Na ul. Piłsudskiego straż miejska zaczęła w końcu karać kierowców parkujących w miejscach zarezerwowanych dla autobusów zastępujących tramwaje.

Pierwszego dnia autobusy nie miały jak bezpiecznie wysadzić i zabrać pasażerów, bo na przystankach przy ul. Piłsudskiego parkowały samochody. W czwartek rano było już lepiej. Przystanek dla autobusów odjeżdżających w kierunku Pomorzan był pusty. Na przystanku dla przyjeżdżających z Pomorzan stało zaś tylko jedno auto. Miało założoną na koło blokadę straży miejskiej (na zdjęciu powyżej).

Straż miejska pojawiła się też na placu Zamenhofa, gdzie założyła blokadę na kole samochodu parkującego na martwym polu w centralnej części placu.......

Foto: www.gazeta.pl

a także na kole samochodu, który zaparkował na martwym polu, zasłaniając widok na przejście dla pieszych. Takie parkowanie najbardziej uderza w bezpieczeństwo pieszych.

Foto: www.gazeta.pl

Źródło: www.gazeta.pl z dn.09.01.2014r.